O NAS

W  procesie leczenia stosujemy nowoczesne, ale i sprawdzone rozwiązania, co jest standardem w naszej codziennej pracy.

Umiejętności i wiedza oraz pasja w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i nowoczesnym sprzętem  zapewni Państwu komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie leczenia. 

Sukcesywnie podnosimy swoje kwalifikacje, aby maksymalnie wykorzystać umiejętności i najnowszy dostępny sprzęt do świadczenia dla Państwa usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Zaufało nam już ponad 12 000 pacjentów, którzy dzięki nam mogą się cieszyć zdrowymi i zadbanymi zębami oraz pięknym uśmiechem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając Jego potrzeby i możliwości. Oprócz pomocy z problemem, z którym do nas przychodzi pacjent,  pokażemy, na co jeszcze powinno się  zwrócić uwagę i stworzymy  kompleksowy plan leczenia.

ZESPÓŁ

Doktor Anna  Podlaska stworzyła Dental Art Clinic w 2006 roku. Ponad piętnastoletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć miejsce przyjazne dla Pacjentów, doskonale wyposażone i nowoczesne, z kameralną atmosferą.

Anna Podlaska jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od samego początku dba o poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności aby móc świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.

Jest  aktywnym  uczestnikiem  licznych konferencji, kursów i szkoleń z zakresu nowoczesnej stomatologii oraz szeroko pojętej nowoczesnej protetyki stomatologicznej.

Ogromną satysfakcję sprawia Jej zadowolenie pacjentów z wizyt utrzymanych na najwyższym poziomie oraz poprawienie komfortu ich życia poprzez uzyskanie pięknego i estetycznego uśmiechu w możliwie bezstresowych warunkach.   

Praca, którą wykonuje jest jej pasją. Przekłada się to na jakość wykonywanych zabiegów oraz podejście do pacjentów. Zawsze uważnie słucha pacjenta aby poznać jego oczekiwania.

 Do leczenia podchodzi w sposób kompleksowy, kierując się najwyższym dobrem pacjenta, a także mając na uwadze najlepszy, finalny rezultat leczenia.